Rīgas domes un Swedbank kopīgi rīkotās grantu programma „Atspēriens” atbalsta mazos un vidējos uzņēmumus, un pirmā konkursa rezultāti iepriecina, jo nav ignorēti radošo industriju uzņēmumi – daļa no 14 atbalsta saņēmējiem darbojas tieši šajā jomā.

Pirmā grantu programmas konkursa ietvaros tika atbalstīta servisa uzņēmuma „Film Office Latviaveidošana, kura pamatdarbība būs pakalpojumu eksports – ārvalstu televīziju un filmu kompāniju apkalpošana Latvijā un citās Baltijas valstīs. Projekta realizācijā plānots piesaistīt vietējos nozares profesionāļus, veikt potenciālo filmēšanas vietu izpēti un datu bāzes izstrādi. Projekts ļaus piesaistīt ārvalstu finansējumu Latvijas reģioniem, nodrošinot reģionos – potenciālajās filmēšanas vietās Latvijā – komercdarbību, un nodarbināt esošos dažādu profesiju filmu profesionāļus, kā arī izmantot transporta, viesnīcu, ēdināšanas pakalpojumus, reģionu un pilsētu infrastruktūru. Atbalstīti arī vairāki uzņēmumi, kas darbojas dizaina jomā – „Lampu Dizaina Darbnīca”, „Lapiņspēles”, „mammalampa” zīmola apgaismes objektu ražošanas uzsākšana  un interneta mājas lapas izveide dizaina darbnīcas RIJADA” dizaina produktu virzības pasākumiem.

Rīgas domes un Swedbank kopīgi īstenota grantu programma „Atspēriens” izveidota ar mērķi veicināt iedzīvotāju aktivitāti uzņēmējdarbībā un atbalstīt jauno uzņēmēju biznesa ideju realizāciju. Konkursa ietvaros iespējams saņemt finansiālu atbalstu līdz 6 000 latiem savu izmaksu segšanai. Grantu programmas „Atspēriens” otro konkursu plānots izsludināt jau šīs vasaras beigās.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s