Laikmetīgās kultūras nevalstisko organizāciju asociācija (LKNVOA) 2009.gada 5. jūnijā rīko semināru “Kultūra un krīze – risinājumi”, kura centrā būs jautājumi par inovatīviem risinājumiem kultūrpolitikā – kā kultūrpolitika un kultūras organizācijas var reaģēt un mainīties krīzes apstākļos. Šis būs jau otrais notikums LKNVOA iecerētajā semināru un diskusiju sērijā NVO un kultūras sektora kapacitātes stiprināšanai. Pirmais seminārs „Alternatīvā kultūras ekonomika: pieredze un piemēri” vieslektora Endrjū Grifa Patersona (Andrew Gryf Paterson) vadībā notika 15.maijā un pulcēja ap 20 kultūras NVO pārstāvju.

Semināru “Kultūra un krīze – risinājumi” vadīs teātra zinātnieks un kultūras analītiķis Dr. Dragans Klaičs (Dragan Klaic). Semināra mērķis ir, balstoties aktuālo kultūras sektora norišu analīzē Latvijā un Eiropā, izstrādāt argumentus un iezīmēt potenciālās stratēģijas kultūras organizāciju un it īpaši NVO darbībai ekonomiskās krīzes apstākļos un turpmāk. Tā būs interaktīva darbnīca (workshop), kas paredz aktīvu līdzdalību diskusijās un darba grupās, kopīgi veidojot izpratni par ekonomiskās krīzes cēloņiem un meklējot stratēģiskus risinājumus kultūras laukā. Dalībnieki tiks aicināti pirms semināra izlasīt vairākus rakstus, kas drīzumā tiks publicēti kultūrpolitikas portālā www.culturelab.com.

Semināra galvenā mērķauditorija ir kultūras nevalstisko organizāciju pārstāvji, taču tas ir atvērts visiem interesentiem, kam aktuāla šķiet radoša pieeja krīzes pārvarēšanā un kopīgas platformas veidošana kultūras interešu aizstāvībai.

Dalībai seminārā jāpiesakās līdz 29.maijam (skatīt klāt pievienoto informāciju).

Informācija par semināru

Anketa

Digital Reader

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s