Tel.+371 26011102
info@culturelab.com

Juridiskā adrese:
L.Paegles iela 2d-26
Cēsis, LV4101, Latvija

Kontaktpersonas:

Ilona Asare – ilona@culturelab.com
Organizācijas dibinātāja, biedrības valdes priekšsēdētāja.
Ieguvusi maģistra grādu kultūras menedžmentā Latvijas Kultūras akadēmijā (2005), apguvusi kursu par kultūrpolitikas veidošanu postpadomju valstīs Centrāleiropas universitātē Budapeštā, studējusi Eiropas Kultūras plānošanu De Montfort universitātē Lielbritānijā. Strādājusi pie Cēsu kultūrpolitikas un Cēsu – Eiropas Kultūras galvaspilsētas 2014 programmas un pieteikuma izveides. Īpaša interese – kultūras ietekme pilsētu attīstībā.

Baiba Tjarve – baiba@culturelab.com
IMG_7198Pētniece un projektu vadītāja.
Ieguvusi mākslas doktora grādu Latvijas Kultūras akadēmijā (2013), maģistra grādu LU Filoloģijas fakultātē Teātra zinātnes programmā (1998), kā arī izglītojusies Eiropas mākslas un kultūras pasākumu menedžmenta  programmā (ECUMEST 1997; Rumānija/Dižonas Komercskola Francijā).

1998. gadā dibinājusi un līdz 2004. gadam vadījusi Latvijas Jaunā teātra institūtu. Pēdējos gados kā līdzautore piedalījusies dažādu kultūras pētījumu un novērtējuma ziņojumu izstrādē, kā lektore vada seminārus par kultūras menedžmenta un kultūrpolitikas jautājumiem, sadarbojas ar pašvaldībām, palīdzot izstrādāt novadu kultūras attīstības programmas. Kopš 2014.gada strādā Latvijas Kultūras akadēmijas Zinātniskās pētniecības centrā kā pētniece, kā arī koordinē starptautiskus pētniecības projektus.