Tel.+371 26011102
info@culturelab.com

Juridiskā adrese:
L.Paegles iela 2d-26
Cēsis, LV4101, Latvija

Kontaktpersonas:

Ilona (2)Ilona Asare – ilona@culturelab.com
Organizācijas dibinātāja, biedrības valdes priekšsēdētāja.
Ieguvusi maģistra grādu kultūras menedžmentā Latvijas Kultūras akadēmijā (2005), apguvusi kursu par kultūrpolitikas veidošanu postpadomju valstīs Centrāleiropas universitātē Budapeštā, studējusi Eiropas Kultūras plānošanu De Montfort universitātē Lielbritānijā. Izstrādājusi Cēsu kultūras stratēģiju un Cēsu – Eiropas Kultūras galvaspilsētas (2014) programmas pieteikumu. Ilggadīga pieredze kultūras projektu izstrādē un vadībā, projektu pieteikumu vērtēšanā un interaktīvu mācību semināru vadīšanā. Īpaša interese – kultūras ietekme pilsētu attīstībā.

_Baiba Tjarve Deinats - Copy (2)Baiba Tjarve – baiba@culturelab.com
Pētniece un projektu vadītāja.
Ieguvusi mākslas doktora grādu Latvijas Kultūras akadēmijā (2013), maģistra grādu LU Filoloģijas fakultātē Teātra zinātnes programmā (1998), kā arī izglītojusies Eiropas mākslas un kultūras pasākumu menedžmenta  programmā (ECUMEST 1997; Rumānija/Dižonas Komercskola Francijā).

1998. gadā dibinājusi un līdz 2004. gadam vadījusi Latvijas Jaunā teātra institūtu. Kā līdzautore piedalījusies dažādu kultūras pētījumu un novērtējuma ziņojumu izstrādē, kā lektore vada seminārus par kultūras menedžmenta un kultūrpolitikas jautājumiem; sadarbojas ar pašvaldībām, palīdzot izstrādāt novadu kultūras attīstības programmas. Kopš 2014.gada strādā Latvijas Kultūras akadēmijas Zinātniskās pētniecības centrā kā pētniece, kā arī koordinē starptautiskus pētniecības projektus.

Agnese H (2)Agnese Hermaneagnesehermane@inbox.lv
Izglītojošo projektu vadītāja.
Ieguvusi mākslas maģistra grādu kultūras menedžmentā Latvijas Kultūras akadēmijā. Šobrīd strādā Latvijas Kultūras akadēmijā kā docente un pētniece, Kultūras socioloģijas un menedžmenta katedras vadītāja. Pasniedz kultūras menedžmenta, kultūras projektu vadības un kultūrpolitikas lekciju kursus. Strādājusi par projektu vadītāju Latvijas Mākslinieku savienībā, Latvijas Jaunā teātra institūtā, praktizējusies kultūras organizācijās ārvalstīs, bijusi daudzu starptautisku kultūras projektu vadītāja. Darbojusies kā Valsts kultūrkapitāla fonda padomes locekle un teātra nozares eksperte. Vada seminārus, sadarbojas ar pašvaldībām, palīdzot izstrādāt novadu kultūras attīstības programmas. Īpaši interesē kultūras pieejamība un līdzdalība.

Ieva HmielevskaIeva Hmieļevskaieva@culturelab.com
Ieguvusi maģistra grādu sabiedrības vadībā Latvijas Universitātē (2006). Ilggadēja pieredze komunikāciju jomā un mārketingā, strādājot gan sabiedrisko attiecību aģentūrā “DDB Porter Novelli”, gan NVO, gan Liepājas pašvaldībā un Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars”. Veidojusi Liepājas Eiropas Kultūras galvaspilsētas (2014) programmas pieteikumu un bijusi atbildīga par Liepājas tūrisma attīstību, vadot tūrisma informācijas biroju. Liepājas universitātē pasniedz kursus par starptautisko un radošo tūrismu.