Pandēmija nerimstas, bet izturība, zināšanas un atjautība ir nepieciešama arī šajā rudens – ziemas sezonā, lai piedāvātu auditorijai saistošus kultūras notikumus, veidotu jaunas sadarbības un uzturētu veiksmīgu komunikāciju. Tāpēc Latvijas Nacionālais Kultūras centrs sadarbībā ar domnīcu “Culturelab” Latvijas kultūras līderiem un visiem Latvijas kultūras vēstnieku kustības dalībniekiem Latvijas novados un ārpus tās piedāvā atbalsta pasākumu ar lekcijām un diskusijām savas personības un profesionālo prasmju stiprināšanai.

Mūsu uzmanības lokā ir vairākas šim brīdim aktuālas tēmas:

  • kā veidot nekļūdīgu komunikāciju ar mūsu darbā iesaistītajām pusēm attālināta darba apstākļos;
  • kā  izmantot savu individuālo kultūras vēstnieka lomu, reputāciju un personīgo zīmolu organizācijas tēla veidošanā;
  • kā uzturēt un nosargāt savu patību un integritāti pārmaiņu laikā;
  • kā attīstīt sava darba efektīvitāti un citas pratības, un vienlaikus stiprināt komandas spēku.

Turpinot pavasara iedvesmas forumu, lekciju un diskusiju ciklam esam devuši nosaukumu (Ne)iespējamā misija: atbalsts un sadarbība. Kā lektorus un diskusiju biedrus esam aicinājuši harizmatiskas personības un Latvijā atzītus profesionāļus – starppersonu komunikācijas un konstruktīvas domāšanas ekspertu Edmundu Apsalonu, komunikācijas un personīgā zīmola meistari Ilzi Rassu, teologu un psihologu Induli Paiču, biznesa un personiskās izaugsmes treneri Reini Jeremeju Druvieti. Piedāvājam tiešsaistes tikšanos 2. un 7. decembrī. Katrā tikšanās reizē dienas pirmā daļa veltīta individuālo prasmju attīstīšanai un otrā daļa – organizācijas darba uzlabošanai.

Programma
Pieteikšanās līdz 25.novembrim, aizpildot anketu: https://bit.ly/3ocohnu

“Latvijas kultūras vēstnieki” ir Latvijas Nacionālā kultūras centra veidota sadarbības platforma novadu kultūras līderiem savstarpējas pieredzes apmaiņai un profesionālai pilnveidei. Ar Kultūras ministrijas atbalstu mācību kurss “Latvijas kultūras vēstnieki” tiek organizēts jau astoņus gadus, apvienojot kopīgā sadarbības tīklā jau vairāk kā 200 dalībniekus. Kultūras vēstnieki vietējai sabiedrībai palīdz apzināties vietējo un nacionālo kultūru kā būtisku izaugsmes resursu, stiprina valsts piederības apziņu, veido izpratni par atvērtu kultūras identitāti un mobilizē pozitīvām pārmaiņām saliedētas, atbildīgas sabiedrības veidošanā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s