Domnīca “Culture Lab” un Latvijas Nacionālais kultūras centrs aicina Latvijas kultūras centru, muzeju, bibliotēku, kultūrizglītības iestāžu un nevalstisko organizāciju vadītājus un darbiniekus, kurus interesē sabiedriski nozīmīgu radošo projektu īstenošana savā novadā, piedalīties tālākizglītības kursos “Latvijas kultūras vēstnieki 2020”. 

Kursi noritēs sešas dienas – 2020.gada 19.-20.oktobrī un 4.-5.novembrī Līgatnē, 26.novembrī un 3.decembrī Rīgā, un to dalībnieki varēs apgūt dažādu kopienas kultūras iniciatīvu vadības aspektus, kā arī iespējas veidot jaunus kontaktus un dalīties pieredzē ar kolēģiem no visas Latvijas. 

Galvenās kursu tēmas:

  • kultūra, identitāte un vietrade;
  • kultūras rosinātas pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā;
  • kultūras līderība XXI gadsimtā;
  • koprade un kultūras projektu īstenošana.

Kursa “Latvijas kultūras vēstnieki 2020” apraksts.

Pieteikties dalībai kursos var, aizpildot pieteikuma ANKETU līdz 2020. gada 4. oktobrim.

NB! 25 interesentiem dalība kursos tiks nodrošināta bez maksas, pateicoties LR Kultūras ministrijas finansējumam. Dalībniekiem pašiem jānodrošina nokļūšana kursu norises vietās. No vienas organizācijas drīkst pieteikties tikai viens dalībnieks. Apstiprinājumu par dalību kursu programmā izvēlētie interesenti saņems līdz 2020. gada 7. oktobrim.

Papildus informācija: Ieva Hmieļevska, e-pasts ieva@culturelab.com, tel.nr.26596186.

Latvijas kultūras vēstnieki ir ikgadēja mācību programma, ko piedāvā Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar domnīcu “Culturelab” vietējo kultūras līderu izaugsmei, palīdzot izprast kultūras kā resursa nozīmību vietējās sabiedrības attīstībai. Kursu programma tiek rīkota jau septiņus gadus, un to atzinīgi novērtējuši tās dalībnieki.

Kultūras vēstnieki sava novada vietējai sabiedrībai palīdz apzināties vietējo un nacionālo kultūru kā būtisku izaugsmes resursu, stiprina valsts piederības apziņu, veido izpratni par atvērtu kultūras identitāti un mobilizē pozitīvām pārmaiņām saliedētas sabiedrības veidošanā, veicinot izpratni par individuālo atbildību. Ar Latvijas kultūras vēstnieku veikto līdzšinējo darbu Latvijas reģionos var iepazīties, noskatoties biedrības “Sadarbības platforma” veidoto raidījumu ciklu “Latvijas Kultūras vēstnieki”. 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s