Rīgas Eiropas kultūras galvaspilsētas birojs ar kultūras ministres un valsts prezidenta atbalstu aicina uzņēmējus piedalīties neformālajā klubā 20:14 un kļūt par 2014. kultūras galvaspilsētas gada atbalstītājiem. Sponsoru ieguvumi ir skaidri definēti atbilstoši ieguldījuma apmēram (10 – 100 tk Ls gadā).

Uzņēmēju tikšanās laikā prezentēts arī Eiropas kultūras galvaspilsētas plānotais budžets – 17 miljoni latu, no kuriem aptuveni trešdaļa paredzēta kā valsts un 40% kā Rīgas pašvaldības finansējums. Gada kultūras programma vēl pagaidām top un tiek precizēta. Kultūras producenti tika aicināti iesniegt savus 2014.gada kultūras projektu pieteikumus pagājušā gada nogalē atbilstoši noteiktajām kultūras galvaspilsētas gada programmas 6 tematiskajām līnijām, no kurām katra nodota sava kuratora pārziņā. Šī konkursa rezultāti pašlaik gan vēl nav publiskoti, lai gan atsaucība no dažādu kultūras organizatoru puses bija liela (kopumā tika iesniegti 340 pieteikumi).

Paralēli birojs “Rīga 2014”  iesaistās dažādās sabiedriskās aktivitātēs –  tiek atbalstīta Rīgas apkaimju atjaunošana projektā “Radi, Rīgu!”, aizsākts “diskutēku” cikls, lai brīvu sarunu un prezentāciju formā runātu par Rīgas gatavošanos 2014.gadam, kā arī Lielās Talkas noslēgumā Rīgā bijušajā čekas mājā rīkota skaņu terapijas akcija.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s