No 3. līdz 5.oktobrim Rīgā notiks Starptautiskais kultūras projektu gadatirgus, ko papildinās konference „Kultūra līdzās. Kultūras centru loma kultūrvides veidošanā”. Pasākumu organizē Latvijas Kultūras centru asociācija sadarbībā ar Eiropas Kultūras centru asociāciju. Kultūras projektu gadatirgus ir starptautisks pasākums Eiropas kultūras centru pieredzes apmaiņai, sniedzot iespēju uzsākt kultūras sadarbības projektus, mākslinieku apmaiņu, dalīties pieredzē kultūras centru vadībā un darba organizācijā, kā arī iegūt informāciju par starptautisku projektu finansējuma piesaistes iespējām.

Latvijā šāds pasākums notiks pirmo reizi – pirms gada kultūras projektu gadatirgus tradīcija tika aizsākta Vīnē. Šogad savu dalību nozīmīgajā notikumā apstiprinājuši speciālisti no Vācijas, Beļģijas, Zviedrijas, Itālijas, Igaunijas, Polijas, Austrijas, Ungārijas un Latvijas, kā arī LR Kultūras ministrijas valsts sekretāres vietniece Dace Melbārde un Eiropas Komisijas Izglītības un kultūras ģenerāldirektorāta pārstāvis.

Pasākumu mērķis ir rosināt diskusijas valstiskā līmenī par kultūras centru lomu izglītotas, radošas un atvērtas sabiedrības veidošanā, nacionālo tradīciju saglabāšanā.
Avots – Latvijas Kultūras centru asociācija.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s