Liepājas pilsētas Kultūras pārvalde 2008.gada septembrī iecerējusi rīkot starptautisku konferenci “Kultūra kā pilsētas attīstības dzinējspēks”, kurā piedalīsies starptautiskie un vietējie kultūras eksperti, lai diskutētu par kultūras lomu un nozīmi pilsētas attīstībā. Tā būs iespēja iepazīties gan ar Latvijas, gan arī citu Eiropas valstu pilsētu labāko pieredzi kultūras attīstības plānošanā un ieviešanā.
„Viena konferences diena tiks atvēlēta tēmai par Eiropas Kultūras galvaspilsētas fenomena ietekmei uz pilsētas kopējo attīstību. Tā kā Liepājas pilsētas Kultūras pārvalde šobrīd strādā gan pie Liepājas Kultūrpolitikas stratēģijas sagatavošanas, gan arī gatavo pieteikumu Eiropas kultūras galvaspilsētas atlases konkursam, tad konference šiem procesiem ļaus piesaistīt augsta līmeņa kultūrpolitikas ekspertus”, norāda Dace Bluķe, Liepājas Kultūras pārvaldes Kultūrpolitikas nodaļas vadītāja.
Šobrīd savu dalību konferencē ir apstiprinājuši Liepājas sadraudzības pilsētu Bergenas (Norvēģija), Klaipēdas, Palangas (Lietuva) un Darmštates (Vācija) kultūrpolitikas veidotāji un eksperti.
Konferenci atbalsta Eiropas Kopienas programma “Eiropa pilsoņiem”.
Informācija:
Ieva Hmieļevska, Liepājas Kultūras pārvaldes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
e-pasts ieva.hmielevska@dome.liepaja.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s