Vidzemes reģiona cilvēki tiekas, lai spriestu par reģiona nākotnes attīstības virzieniem, iespējām un problēmām – no 2008.g. 2.decembra līdz 12.decembrim Vidzemes plānošanas reģions, Vidzemes Augstskola un Vidzemes reģionālais ES struktūrfondu informācijas centrs rīko četru pasākumu ciklu „Vidzemes forums”.

Tā laikā trīs nākotnes darbnīcās un reģionālajā konferencē vidzemnieki spriedīs par sava reģiona ilgtermiņa attīstības virzieniem un konkurētspējas resursiem starptautiskā mērogā. Vidzemes foruma mērķis ir uzsākt diskusiju par reģionā esošo resursu izmantošanas iespējām reģiona konkurētspējas stiprināšanā ilgtermiņā. Jo pasaulē aizvien pieaug pieprasījums pēc radošiem risinājumiem ekonomikā, izglītībā un dabas resursu apsaimniekošanā. Aizvien nopietnāk sevi piesaka izaicinājumi, kas saistās ar sabiedrības novecošanos, konkurences pieaugumu starp valstīm un reģioniem un cilvēku aizplūšanu no laukiem.

Vidzemes foruma šā gada noslēdzošais notikums, reģionālā konference, notiks 12. decembrī no plkst. 9.30 līdz 16.30 Vidzemes Augstskolā, Valmierā, Cēsu ielā 4. Foruma konferences programma.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s