vēsta Liepājas kultūras pārvalde, šī gada 8. novembrī Liepājā ieradīsies Arjo Klemers, kas Eiropā pazīstams kā pirmais speciālists, kurš ieguvis zinātnes grādu kultūras ekonomikā. Kultūras loma tautsaimniecībā un kultūras vērtība – tie ir galvenie temati, uz kuriem profesors fokusējas savās lekcijās dažādās Eiropas Universitātēs. Arjo Klemers Latvijā ieradīsies pirmo reizi pēc Liepājas Kultūras pārvaldes uzaicinājuma, interesentiem piedāvājot unikālu lekciju par kultūras lomu valsts ekonomikā.

Kultūras ekonomika ir salīdzinoši jauna zinātne, tāpēc Arjo Klemera lekcijas ir ļoti pieprasītas. Tās sniedz jaunu redzējumu par kultūras lomu ekonomikā. Arjo Klemers ir Erasmus Universitātes profesors Nīderlandē. Ne mazāk pieprasīti ir Amsterdamas Universitātes organizētie kursi par kultūras ekonomiku, kur viens no lektoriem ir Arjo Klemers.

Lekcija notiks Liepājā, viesnīcas „Amrita” (Rīgas iela 7/9) konferenču zālē 8. novembrī. Lekcijas sākums ir pulksten 9:00 un ar dažiem pārtraukumiem tā turpināsies līdz pulksten 17:00. Cena par lekciju vienai personai ir LVL 20. Lekcijai tiks nodrošināts tulkojums. Organizatori lūdz pieteikties, aizpildot un nosūtot dalībnieka anketu uz e-pastu: liepajaskultura@dome.liepaja.lv.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s