Kultūras ministrijas un Latvijas Kultūras akadēmijas pārstāvji šomēnes ir tikušies, lai apspriestu sadarbību kultūras menedžmenta un radošo industriju maģistrantūras apakšprogrammas izveidē un realizācijā

Uzņemšana apakšprogrammā plānota jau nākamajā mācību gadā un tās mērķis ir  nodrošināt  padziļinātu  izpratni par kultūras un radošo industriju sektora darbību, lai programmas beidzēji varētu efektīvi, radoši un konkurētspējīgi darboties gan kultūras organizācijās, gan nodarboties ar uzņēmējdarbību radošo industriju sektorā. Tikšanās laikā tika pārrunāts programmas prioritātes, vēlamie studiju kursi un programmas atbilstība Latvijas radošo industriju politikas iecerēm.

Kultūras ministrijas pārstāves pauda atzinību par šādas jauna apakšprogrammas virziena izveidi, apliecināja gatavību iespēju robežās atbalstīt tās īstenošanu. Turklāt, tika izteikta ministrijas interese par kultūras nozares un radošo industriju izpētes iespējām, pārrunāta arī nepieciešamība veikt regulāru kultūras procesu monitorēšanu, ja tiktu attīstīta sadarbība ar LKA zinātniski pētniecisko institūtu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s