Francijas institūts Latvijā sadarbībā ar Kultūras ministriju, Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, Latvijas Nacionālo vēstures muzeju un ICOM Latvijas Nacionālo komiteju ir uzaicinājis četrus Francijā atzītus muzeju ekspertus, lai sniegtu lekcijas par dažādiem muzeju darba aspektiem, kā arī lai tiktos ar Latvijas muzeju darbiniekiem.

12. aprīlī plkst. 11.00 Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā lektors Marks Plockī, kas ilgstoši vadījis darbu ar apmeklētājiem Orsē muzejā Parīzē, dalīsies savā pieredzē un pastāstīs, kā pēdējo divdesmit gadu laikā attīstījies muzeju darbs ar apmeklētājiem.

19. aprīlī plkst.11.00 Mākslas muzejā Rīgas Biržā Katrīna Derosjē-Pušū, Luvras muzeja producēšanas direkcijas Audivizuālās, kino un multimediju izdevumu nodaļas vadītāja, iepazīstinās ar unikālo un bagāto filmu producēšanas darbu Luvras muzejā.

10. maijā plkst.11.00 Mākslas muzejā Rīgas Biržā Pjērs Korziliuss, kas vadījis Orsē muzeja koncertzāli no 1997. līdz 2010. gadam, iepazīstinās ar to, ko nozīmē īstenot izrāžu, koncertu un kino pasākumu programmu muzejā ar izteiktu māksliniecisko identitāti.

24. maijā plkst. 11.00 Mākslas muzejā Rīgas Biržā Emanuela Erāna, krājumu glabātāja un atbildīgā par zinātnisko darbu Francijas nacionālo muzeju apvienībā, uzstāsies ar lekciju veltītu muzeju zinātniskajam darbam un ar to saistītajām problēmām, jo īpaši muzejos, kuri pārskata savu misiju un lomu.

Dalība lekcijās iepriekš piesakoties: gundega.dreiblate@km.gov.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s