2008. gadā no 12. – 14. septembrim Liepājā pirmo reizi notiks starptautiskā konference “Kultūra kā pilsētas attīstības veicinātāja”, ko organizē Liepājas pašvaldības iestāde “Kultūras pārvalde”. Konferences galvenā ideja un mērķis ir veicināt diskusijas par kultūras procesiem, kuru rezultātā rodas jaunas kvalitatīvas idejas un produkti un kuros ieinteresēta ir visa sabiedrība. Konferences programma dalās divās daļās: Reģionālās kultūrpolitikas perspektīvas un Eiropas Kultūras galvaspilsētas projekta ietekme uz pilsētu attīstību.
Programma pieejama šeit.
Konference notiks viesnīcas “Amrita” konferenču zālē, nodrošinot tulkošanu. Kopējais konferences dalībnieku skaits ir 170 cilvēki, kas pārstāvēs Liepājas sadraudzības pilsētas, Latvijas pašvaldības – jo īpaši tās, kas strādā pie pieteikuma sagatavošanas Eiropas Kultūras galvaspilsētas statusa iegūšanai 2014.gadā.
Projekts ir saņēmis Eiropas Komisijas programmas “Eiropa pilsoņiem” (2007 – 2013), Liepājas pilsētas domes un Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu konferences izmaksu segšanai. Papildus informācija pa tālr.: 3483946, e-pastu: dace.bluke@dome.liepaja.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s