Ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalstu HUB Riga piedāvā biznesa inkubatora pakalpojumus jauniem radošās industrijas uzņēmumiem, kas, iestājoties HUB Riga, ir vai nu jaundibināti vai nav vecāki par diviem gadiem. Biznesa inkubatora pakalpojumus uzņēmums varēs saņemt ne ilgāk kā četrus gadus, laikaposmā līdz 2014.gadā. Iespējamais atbalsts gadā vienam uzņēmumam – apmēram seši līdz deviņi tūkstoši latu. Plānots, ka programmas ietvaros atbalstu saņems ap 90 radošu industriju Rīgas uzņēmumi. Pieteikšanās – nosūtot aizpildītu pieteikuma anketu uz HUB Riga.

HUB ir starptautisks tīkls, kas apvieno ap 3000 uzņēmumus 12 pilsētās visā pasaulē. Par to vairāk var izlasīt mājas lapā www.the-hub.net, tomēr te praktisku informāciju atrast nevar. Plašāka informācija pie projekta vadītājiem – Ingas Dārznieces (inga.darzniece@the-hub.net)  vai Riharda Zariņa (rihards.zarins@the-hub.net).

Kamēr HUB Riga gaida radošo uzņēmumu pieteikumus, citviet Latvijā ar ES struktūrfondu atbalstu biznesa inkubatori (tiesa, tie nespecializējas radošo industriju uzņēmumu atbalstā) jau darbojas vai tiek veidoti. Arī citviet radošiem uzņēmumiem ir iespējas pieteikties atbalstam, kā vienu no piemēriem var minēt uzņēmumu „Patte”, kas pieteicies Cēsu biznesa inkubatorā „Magnus”. „Dizains plus amatniecība” vai „amatniecība plus dizains” – tāda ir SIA „Patte” biznesa pamatideja, taču ar laiku varētu kļūt par apjomīgu, Latvijā vēl nebijušu sociālā darba un uzņēmējdarbības apvienojumu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s