Tuvojoties rudenim, dažādās valstīs tiek organizēti vairāki liela mēroga pasākumi un konferences par aktuālo kultūrpolitikas jomā, kuriem interesanti pasekot vismaz virtuāli.

20.-21.oktobrī Briselē tiek organizēts Eiropas Kultūras forums par aktuālajiem kultūras jautājumiem globalizācijas un ekonomiskās krīzes kontekstā, kurā paredzams piedalīsies 800 dalībnieki no dažādām Eiropas valstīm. Ar konferences tēmām var iepazīties šeit, turpat pieejama bezmaksas reģistrācija.

Pavisam drīz notiek arī Eiropas kultūras kongress, kas Polijas prezidentūras ietvaros tiek rīkots Vroclavā 8.-11.septembrī. Konferencei izveidota saturīga mājas lapa, kurā publicēti daudz dažadi materiāli par kongresā apskatāmajām tēmām (kultūra un demokrātija, kultūra un vara, kultūra un ekonomika, kultūra sociālām pārmaiņām u.c.).

Eiropas kultūras centru asociācija 16.-18.novembrī Varšavā rīko starptautisku semināru ShortCut Europe Eiropas kultūras centru pārstāvjiem. Vien no tēmām ir kultūras centru loma postpadomju valstīs, Rietumu demokrātijās.

Melburnā, Austrālijā 3.-6.oktobrī notiks 5.Pasaules Mākslas un Kultūras samits. Samita sesijās tiks diskutēts par kultūras un mākslas saikni ar citām jomām (veselība, izglītība, radošās industrijas u.c.). Pēc samita kongrsa delegātu prezentācijas tiks ievietotas mājas lapā.

Lietuvas kultūras kontaktpunkts aicina piedalīties seminārā par starptautisko kultūras sadarbību Starpkultūru sadarbība un tās veiksmes faktori” 6.-7.oktobrī Viļņā. Dalība ir bez maksas. Pieteikumi tiek gaidīti līdz 5.septembrim.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s