Kā jau tika ziņots, no 12. līdz 18.martam Kultūras ministrija kopā  ar Britu padomi rīko Radošās darbības nedēļu “Radi!”.

Mājas lapā www.radilatvija.lv var izlasīt par šīs nedēļas koncepciju, dalībniekiem un galvenajiem pasākumiem, kuros ir pieaicināti britu radošās ekonomikas eksperti.

Nedēļa sākas ar atklāto lekciju LU aulā 12.martā 10:30  “Radošuma resurss pasaules dienaskārtībā: no radošas izglītības līdz konkurētspējīgai ekonomikai”. Lekcijas laikā klausītāji tiks iepazīstināti ar Radošās un kultūras ekonomikas publikāciju sērijas pirmajiem diviem izdevumiem latviešu valodā – Džons Ņūbigina “Radošā ekonomika: ievadceļvedis” un “Radošo industriju kartēšana: rīkkopa” (publikācijas būs pieejamas arī elektroniski radilatvija.lv mājas lapā).

13.martā Ministru kabinetā notiks seminārs politikas veidotājiem un valdības pārstāvjiem “Radošas sabiedrības izaicinājums – valdības loma sadarbību veidošanā” Dž.Ņūbigina un Dž.Lidstona vadībā. Semināra mērķis – paplašināt izpratni par pārvaldības un partnerību nozīmi, plānojot un veidojot valsti, kas balstās uz radošuma efektīvu pielietojumu.

13.martā Tabakas fabrikā Miera ielā notiks starptautisks seminārs par radošajiem kvartāliem un klasteriem “Jauna līmeņa darba telpa”, kur piedalīsies Eiropas radošo kvartālu pārstāvji.

14.martā Spīķeru koncertzālē notiks diskusija “Latvija ceļā uz radošu valsti”, kur tiks diskutēts par radošas valsts receptēm, Radošās Latvijas sadarbības platformu un Latvijas radošo industriju zīmolu. Izglītības ministrijas darbinieki varēs piedalīties G.Poada seminārā “Radošums izglītības vidē”.

15.martā valsts pārvaldes darbinieki varēs iepazīties ar radošas pārvaldības piemēriem pasaulē konferencē “Radošums valsts pārvaldē: atvērtība, uzdrīkstēšanās, zināšanas”.

16.martā RISEBA augstskolā notiks Radošu ideju darbnīcas reģionu un pašvaldību attīstības plānošanas speciālistiem, kā arī tiks pasniegtas balvas Latvijas radošākajām pašvaldībām.

Pilna pasākumu programma www.radilatvija.lv. Dalība visos pasākumos bez maksas.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s