22.maijā no plkst. 10.00 līdz 18.00 Tabakas Fabrikā notiks forums „RA?DO?ŠUMS? Kultūra pēc radošās industrijas” ar nolūku izprast, kā radošās industrijas jēdziena parādīšanās ietekmējusi kultūras lauku Latvijā. Kādi ir jaunie spēles noteikumi? Kā varam iesaistīties to rakstīšanā? Forumu organizē Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar CultureLab, nodibinājumu Rīga2014 un Britu padomi.

Par radošumu un radošo industriju ierasts runāt pavēles izteiksmē – uzmundrinot, apgalvojot, uzgavilējot. Forums „RA?DO?ŠUMS? Kultūra pēc radošās industrijas” rada vietu jautājumiem. Kas ir un kas nav radošā industrija Latvijā? Kāda ir saikne starp kultūru un radošo industriju? Ko iesākt ar radošumu, kas nenes peļņu? Kā radošās industrijas idejas tiek piemērotas vietējai situācijai? Forumā uzstāsies gan Latvijas runātāji, gan viesi – domnīcas „Demos” pētnieks, City University viesprofesors Džons Holdens (Lielbritānija), Budapeštas Observatorijas vadītājs Pēters Inkejs (Ungārija) un rakstnieks, kritiķis, lektors Berks Vahers (Igaunija). Otrā dienas pusē plānotas risinājumu darbnīcas un foruma noslēguma diskusija.

Forumu rīko Laikmetīgās mākslas centrs, CultureLab, nodibinājums Rīga2014, Britu padome. Atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Tabakas fabrika, žurnāls „Ir”, portāli arterritory.com un easyget.lv, kā arī ES programma „Kultūra 2007-2013”.

www.pecradosuma.lv
Pieteikties forumam
Foruma programma

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s