Jūrmalas dome ir izvirzījusi ultimātu Pasaku mājai “Undīne”. Pilnībā izvākties apmēram piecu dienu laikā, vai arī pieņemt ārkārtīgi smagus finansiālus nosacījumus nomas līguma pagarināšanai.
“Undīne” ir unikāla vieta, kuras zaudēšana jūtami noplicinātu Latvijas kultūrvidi. Nemaz nerunājot par to, ka tādējādi sava vieta tiks atņemta sirdi un dvēseli tajā ieguldījušiem cilvēkiem. Būtībā visa teritorija, un it īpaši pati māja, ir vesels mākslas darbs, kas sastāv no neskaitāmiem mazākiem radošiem veikumiem, piepildītiem ar pozitīvu enerģiju un labestības auru.
Pēdējo 15 gadu laikā šeit notikuši neskaitāmi folkloras pasākumi, koncerti, radošās darbnīcas, apkārtējās dabas sakopšanas talkas, literārie pasākumi, meditācijas nodarbības, mākslas darbu izstādes. Tā līdz šim ir bijusi vieta, kur patverties ikvienam bez kaitīgu vielu un negāciju klātbūtnes. “Undīne” ir sabiedriskā labuma organizācija, un tai nav tiesību nodarboties ar komercdarbību”.
Svētdien, 2010.g. 21. martā notiks, iespējams, pēdējais pasākums (ja nekas netiks atrisināts).
Resursi
NRA, 20.03.2010. “Jūrmalas dome negrasās izlikt Undīni”