Kultūras organizācijas septembrī rīkos vairākas diskusijas par kultūras nozares attīstību tuvākajā nākotnē. 2010.gada 17.septembrī plkst.15 Latvijas Nacionālās operas Jaunajā zālē notiks biedrības “Laiks kultūrai” atklātā valdes sēde diskusija “Kāds būs Latvijas kultūras modelis 2011.gadā”. Diskusijā piedalīsies biedrības „Laiks kultūrai” valdes locekļi, kā arī aicināti piedalīties politiskās partijas un vēlēšanu apvienības, funkciju audita darba grupas locekļi Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Valsts Kancelejas un Finanšu ministrijas pārstāvji, kā arī dažādu kultūras nozaru pārstāvji. Diskusiju vadīs žurnālists Dmitrijs Petrenko.

Savukārt 23. septembrī Latvijas Radošo savienību padome (LRSP) no plkst. 11.00 līdz 15.00 Rīgas Latviešu biedrībā rīko lielāko partiju apvienību debates par kultūras nozari. Debatēs aicināti piedalīties  partiju kultūras ministru kandidāti un citi pārstāvji.

Lai labāk sagatavotos šai diskusijai, Latvijas Radošo savienību padome sadarbībā ar lielākajām kultūras sektora nevalstiskajām organizācijām un nozares ekspertiem ir izveidojusi anketu, kur iekļauti 20 kultūras nozarei būtiskākie jautājumi.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s